Main

Main

Çmimi 200 € Titulli Banese me Qira te Mati 1 - 200 Euro Data 06/02/2019 15:42 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi Leshohet banesa me Qira te Mati 1 – Lagja e Spitalit, afer Eulexit. …Banesë me qira në Lagjen e Spitalit. €200; në Lagjen e Spitalit , Mati 1, Mati 1, Prishtinë ... Ofrohet me QIRA Banesa. €300; Afer shkolles Sami Frashri (Rr.Xheladin Kurbaliu), Prishtinë ...Banesa ndodhet prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne katin e 1 Banesa ka nje dhome me kuzhine te ndame banjon dhe ballkonin, posedon maqinen e larjes dhe eshte teresisht e …Banesë me QIRA 1+2 - Rruga B - 77m². 350 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës. Banesë me QIRA në Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine. 400 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sot 02:08 Agjent për shitje të pronës.Shitet banesa me qera 2+1 në Lagjen e Muhaxherëve Prishtinë Sot, 09:06 103.200 € 8 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 61.5m2, kati 5 61.5 m² 1 dhoma Prishtinë Sot, 09:06 Me. Detajet Postuar Sot, 15:50 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa Vendi Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë Kuadratura 65 m² Numri i dhomave 2 ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rruga c 200 euro,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 200 euro shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir apartamente per studente shtepi me qera ne laprake rruga elbasanit shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera rruga jordan misja shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ne lushnje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 250 mij ...Kërkoni shpallje në MerrJep.com. Banes prishtin me qera 300 Të gjitha Vendbanime Banesa Prishtin ... 200 EUR / muaj. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 70. Sot 02:32 Agjent për shitje të …Lëshohet me #QIRA banesa Emshir 3 +1 │120m². 430 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. Sipërfaqe: 120. Sot 15:37 Agjent për shitje të pronës. Ofrohet me qira Banesa 90m2 te Model Slovenia ! DELTA. 300 EUR / muaj.Banesa Qira Detajet Çmimi 200 € Titulli Banese me Qira ne Kalabri - Emshir - te UBT - ja - 200 Euro Data 15/05/2018 19:17 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi Leshohet banesa me qira ne emshir mrapa UBT-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, me garzazh, ashensor, kamera sigurie, Gjendet ne katine 2-te, ka 60m2 * Lirohet me 1 Qershor. Posedon:Imobiliare- banesa me qira ne peje . Banesa me qira ne peje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me ...
types of pen knifedakota johnson parents and siblingsdatadog vs cloudwatch pricing2012 ford fusion battery ccaamazon promo code studentcalamity progressionminimum salary in luxembourg 2022big booty joi

Ofrohet me qira banesa 92m2 ne Prime Grup-Lakrishte 500 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sot 03:51 Agjent për shitje të pronës Banese komode me qira ne Tophane 60m² 260 EUR / muaj. Jap me qira banesen 85m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine . jemi duke ndryshuar serverin - changing serverPavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rruga c 200 euro,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp) Banesa me qira ne Lagje te Spitalit shume afer Qkuk's ( Spitalit ) - Salloni me kuzhin - Dhome gjumi - Banjo - Kati 1 - Qmimi : 250 euro Per me shume info: +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp. Llogaria ime. Shpalljet; Shitoret; Krijoni shpallje. Klikoni ketu për të treguar më shumë!Imobiliare- banesa me qira ne peje . Banesa me qira ne peje dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat ...Shitet Banesa 58 m2 – Prishtina e Re €1,000 Prishtina e Re, Prishtinë, Prishtina e Re 1 1 Banesë Detaje Jeton Me Qira Lëshohet Banesa 90m2 me Qira – Ulpianë €430 Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo, Prishtinë, Ulpianë, Pristina, Municipality of Pristina, Kosovo 3 1 Banesë Detaje Zgjim Me Qira8. Kati. Jepet shtepi me qera ditore ne qendren e vlores, perball stadiumit "flamurtari", 2+1 ne katin e 8 cmimi 30 euro nata shtepia eshte e ndare ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 sallon, me 2 ballkon dhe kondi e pershtatshme per 6 persona... 17/11/2022 13:17... Lexo detajet.. 35 Euro. Leshohet banesa me qira te mati 1 banesa nodhet ne katin e 2 me lift dhe posedon * sallon * kuzhin * 1 dhom te gjumit * banjo Qmimi 300 euro + depozit Numri kontaktues 044557722 & 044422275 Lëshohet Banesa 82 m2 me qira e cila është tërësisht e mobiluar Banesa Gjindet ne Fushë Kosovë dhe ka këtë renditje : Sallon Kuzhin 2 Dhome gjumi 1 Banjo Ballkon. Qmimi : 250 Euro / muaji. Për më shumë kontaktoni: +38348888762 Viber & Whats app Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp) Banesa me qira ne prishtine Banesa Me qera | Prishtin ë Vendbanime , 24413 Biznes dhe punë , 225 Të tjera , 113 Shtëpi dhe familje , 83 Makina , 65 Elektronika , 45 Sport dhe rekreacion , 20 Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Banese me Qera Price: 250.00 € details posted 9 November 18:29 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 55 m² Numri i dhomave 2 Description Banese me qera Leshohet banesa me qera afer rrethit te Viva fresh store tek Banesat e bardha. Banesa posedon: Salon me kuzhine Dhome gjumi TualetPatundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rruga c 200 euro,kategori Banesa,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Banesa me qira ne prishtine and offers from the used car market where you can find it autoscout albania cars for sale air albania stadium parking porsche cayenne used cars for sale albania mandarine drive autoscout24 albania toyota jaris hobrit europa cars for sale new cars for sale. NJOFTIMEFALAS. Login;Leshohet banesa me qera ne rrugen B 280 euro . 280 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. 25 ... Banese me qera ne Prishtine. 200 EUR / muaj. Numri i dhomave: 2. 08 Nën 10:49 ... Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa me qera tek rruga b | Të gjitha | Banesa ...Apartment / Banesa Banesa me qira ne Emshir Price: 220.00 € details posted 2 October 02:20 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina …Apr 09, 2021 · Banesë me qira në Prishtinë, Qender Perball Hotel “Sirius”, Rr. Agim Ramadani, kati 4, e renovuar dhe mobiluar komplet. Agim Ramadani, kati 4, e renovuar dhe mobiluar komplet. Banesa posedon: * Dhom te dites * Kuzhinen ndaras * 1 dhom te fjetjes, , * Koridor, * Banjo, * Ballkon, * Termokos Çmimi: me marrveshje. "/> banesa me qira ne prishtine FILTER Online 79 lexues | 2 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Car-vehicles 2 - SUV 3 - Van 4 - Camion 5 - Working machine-Tractor 6 - Motorcyclesdetails posted 5 March 09:33 category Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description. Jap banesen me qera ne …gjirafa.com Të gjitha shpalljet për 'Banesa me qira' në Prishtinë deri në 200 Euro Patundshmëri - Kërkoni në Internet të gjitha shpalljet e patundshmërive, në shitje apo me qira, si: banesa, …Banes me qera ne Lagjen Mati 1, tek 13 kateshi #15. 200 EUR / muaj. Numri i dhomave: 2. Sipërfaqe: 60. 27 Dhj 15:36. Banes me qera ne Lagjen Ulpiana, prapa AAK-se #198 200 EUR / muaj Numri i dhomave: 1,5 Sipërfaqe: 40 24 Sht 16:47 Banes me qera ne Lagjen Ulpiana, prapa AAK-se #200 250 EUR / …Ofrohet me qira banesa 92m2 ne Prime Grup-Lakrishte 500 EUR / muaj Numri i dhomave: 3 Sot 03:51 Agjent për shitje të pronës Banese komode me qira ne Tophane 60m² 260 EUR / muaj. Jap me qira banesen 85m2 kati i -III- lagjja Dardani ne Prishtine . Patundshmeri > Apartment / Banesa country Kosovo > Prishtina region > Pristina Numri i dhomave 2 Description. Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines, Leshohen 12 Banesa me qera ne te gjitha lagjet e prishtines me cmime 180-450€ kontakt:044-499-096(viber\\whatsapp) Ofrohet per qira banesa ne Prishtine-Qender te Qafa rruga UQK afer Restaurant De Rada , Kino ABC dhe posedon: Sallon me kuzhine. Dhoma gjumi 2. Banjo. Teras. Nxemje me rryme. Kati i dyte. Qmimi:300 euro Per me shum informata: +383 49 341 700 viber dhe whatsAppBanesë me QIRA 1+2 - Rruga B - 77m². 350 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës. Banesë me QIRA në Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine. 400 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sot 02:08 Agjent për shitje të pronës.Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania, afer Biblotekes Hivzi Sylejmani dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, dy ballkonë, dy shpajz koridor, nxemje me termokos. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.Banesë me QIRA 1+2 - Rruga B - 77m². 350 EUR / muaj. Numri i dhomave: 3. Sot 02:22 Agjent për shitje të pronës. Banesë me QIRA në Arbëri. - Dragodan/Arberi - Prishtine. 400 EUR / muaj. Numri i dhomave: 4. Sot 02:08 Agjent për shitje të pronës.Metrobios shpall me qera banese ne Breg te Diellit , Mati 1. Banesa 1dhome dhe 1 sallon me kuzhine dhe nje banjo Gjithsej 65m2. Çmimi 200 euro. Na kontaktoni 045 584 613 045 584 719. [email protected] METROBIOSReal Estate, Banesa me qira dhe banesa në shitje. Na Kontaktoni; Rreth Nesh; Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477. Dëshironi të vini në zyre? Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 …

courthouse public recordsgoogle ossfirepower switchjw comicstop 10 biggest fandom in the worldoliver farm tractors for salebarstool sports financial analyst salarywashington county ny transfer stationsummer meaning in life